19 niedziela w ciągu roku - Parafia Żarnowiec

Przejdź do treści
XIX Niedziela Zwykła - ogłoszenia duszpasterskie (11.08.2019r.)1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w porządku niedzielnym. Na zakończenie Mszy świętych błogosławieństwo ziół i kwiatów.
2. Porządek Mszy świętych w tym tygodniu: od poniedziałku do środy o 7.00, w czwartek w porządku niedzielnym, w piątek i sobotę o 18.00. W środę po Mszy świętej nabożeństwo do św. Józefa.
3. Intencje mszalne:
- poniedziałek – wtorek: +Eugenia Wojdyła – od uczestników pogrzebu,
- środa: +Wanda Biedroń – od uczestników pogrzebu,
- czwartek – 8.30: +Teresa Latkiewicz 2 rocz.,
11.00: dziękczynna za tegoroczne zbiory – od Rady Sołeckiej, Koła Gospodyń i AK,
- piątek: +Wanda Biedroń – od uczestników pogrzebu,
- sobota: za parafian,
- niedziela – 8.30: +Władysław 34 rocz., Maria i Jan Szubra,
11.00: +Zofia Dudek 5 rocz.
4. Bóg zapłać za przygotowanie naszej parafialnej świątyni do niedzieli. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu prosimy rodziny z numerów: 59, 60 i 60A.

Zgodnie z wolą Metropolity Przemyskiego Ks. Abpa Adama Szala, wyrażoną pismem z dnia 18 czerwca br., w tutejszej parafii nastąpi zmiana urzędującego Proboszcza. Nowym Proboszczem parafii pw. Św. Jóżefa w Żarnowcu został mianowany ks. Andrzej Baran, aktualnie pełniący obowiązki proboszcza parafii pw. MB Szkaplerznej w Kąkolówce.
W związku z powyższym chciałbym serdecznie podziękować wszystkim parafianom za okazaną dobroć, życzliwość i ofiarność. W sposób szczególny dziękuję członkom Rady Parafialnej za współpracę oraz osobom zaangażowanym w działalność grup duszpasterskich, a więc ministrantom, Różom Różańcowym, Dziełu Pomocy Powołaniom i Akcji Katolickiej. Słowa podziękowania kieruję także do p. Antoniego Kaszowskiego, naszego organisty. Wszelkie dobro niech Bóg wynagrodzi obfitością swego błogosławieństwa.

Wróć do spisu treści